François & Partners - Vast en zeker

IN OPTIE - Zeer ruime villa op ca. 9a met prachtig zicht!

Villa

Adres

9340 Lede

Interieur

Slaapkamers:5 (18 m², 14 m², 18 m², 13 m², 15 m²)
Badkamers:2
WC:3
Woonkamer:55 m²
Keuken:20 m², Gesloten keuken, Ingericht met toestellen

Exterieur

Tuin:720 m²
Tuin breedte:20 m
Tuin diepte:15 m
Tuin oriëntatie:Zuid
Tuin kwaliteit:Verzorgd
Garage:2 (2 plaatsen)
Garage Oppervlakte:40 m²
Garage Types:Inpandig
Garage uitrusting:Elektrische voorzieningen, Water voorzieningen
Parking:4

- IN OPTIE -

Deze schitterend gelegen villa zal u verbazen door haar ruimte, ligging en bouw. Zeer vlot bereikbaar en in een residentiële straat gelegen, krijgt u een kilometers vergezicht over de velden, vanuit de living en de zuid georiënteerde tuin.

Op het gelijkvloers vindt u een imposante inkomhal met open trap die naar de 1ste VD leidt. De ruime living, annex recente orangerie, zijn samen ca. 53m² groot. Zij bieden u een zicht op de mooie tuin en de weidse velden.

Daarnaast bevindt zich de goed uitgeruste leefkeuken, met massief eiken fronten (actueel!) alsook een natuurstenen blad. Verder op het GVL een ruime slaapkamer/bureel met inbouwkasten, een zeer praktische berging van ca. 12m², een gastentoilet en 2 zeer grote garages met nieuwe automatische sectionaalpoorten. Op het 1e VD opnieuw een zee aan ruimte, met 4 grote kamers (totaal 5 dus): 18, 14, 13 en 15m², een badk. van ca. 10m² met een ligbad/douche, toilet en dubbele lavabo. Er is ook een 2e douchekamer + lavabo en een apart toilet. Via een uittrektrap komt u terecht op de zolder (40m² ). De villa is zeer degelijk en luxueus afgewerkt: overal natuursteen, massieve parket en deuren. De muren kregen allemaal een nieuw likje verf! Ook het terras werd recentelijk vernieuwd met grote tegels natuursteen. De elektriciteit werd volledig nagekeken en is 100% conform! De degelijkheid, de ligging, de ruimte, het zicht en de klasse van deze woning maken dat u hier mits betaling van de zeer correcte prijs en mits het aanbrengen van uw eigen “accenten”, uw eigen droomwoning kunt aankopen!

Algemeen

Adres:Essestraat 137
Lede
Vraagprijs:Verkocht
Type:Villa
Beschikbaar vanaf:Bij akte
Ligging:Vrij uitzicht, Landelijk, Residentieel
Perceeloppervlakte:897 m²
Perceelbreedte:20 m
Perceeldiepte:45 m
Bebouwde opp.:180 m²
Bewoonbare opp.:330 m²
Type constructie:Traditioneel
Bouwjaar:1982
Renovatiejaar:2013
Inhoud:927 m³
Gevelbreedte:12 m
Bouwlagen:3
Algemene staat:Instapklaar
Comfort:Tuin
Winkel:Ja - op 500 m tot 1000 m
School:Ja - op 1500 m tot 2000 m
Snelweg:Ja - op 4000 m tot 5000 m
Bank:Ja - op 1500 m tot 2000 m
Ontspanning:Ja - op minder dan 500 m
Restaurant:Ja - op 1500 m tot 2000 m
Raamwerk:Hout
Dak:Zadeldak
Dakbedekking:Dakpannen
Gevel:Baksteen
Beglazing:Dubbel
Verwarming:Elektriciteit
Verwarmd water:Elektrische boiler
Isolatie:Muurisolatie, Vloerisolatie

Energieprestatiecertificaat

EPC Certificaat Nr.:201703050001939734-1
EPC Index:409,00KWh/m²/jaar
Totaal verbruik:131895,00KWh/jaar
EPC Opmaakdatum:5/03/2017
EPC Geldig tot:5/03/2027
CO2 Emissie Index:16974,00kg CO2/m²/jaar

Informatieplicht